Jak profesjonalnie wypromować bloga?

Jak profesjonalnie wypromować bloga?

820b756318_daj_lajka_a_jak_nie

Opowie Wam specjalistka od blogspota. Tak to ja.

Jak można przeczytać w mojej biografii trafiłam tu z blogspota. Hmm nie wiecie co to jest? Okej już wyjaśniam. Kojarzycie, że można mieć konto w google? No właśnie. I tam w rozwijalnym menu jest BLOGGER. Zakładacie sobie bloga, piszecie co chcecie, dostajecie wyzwania do Liebster Blog Awards . A teraz profesjonalne rady korzystania z tego typu bloga..

NIE ZAPOMNIJ O OBS-OBS;KOM-KOM

Na facebook’u można znaleźć setki grup poświęconych blogerom. Jeżeli chcesz być profesjonalistą i pod swoimi wypocinami znaleźć dziesiątki komentarzy i setki obserwacji koniecznie musisz w każdym poście na owej grupie napisać, że szukasz kogoś obserwacja za obserwacje i komentarz za komentarz. Bez tego jesteś nikim. O czym jeszcze nie możesz zapomnieć?

TYLKO BEZ OSZUKAŃSTWA!

Najczęstszym problemem jest to, że ludzie oszukują i wcale Cię nie zaczynają obserwować. Toż to skandal moi drodzy. Najważniejsze jest aby być godnym zaufania i nie oszukiwać. W końcu skoro ja Ciebie obserwuje, mimo że nie mam zamiaru nigdy przeczytać Twojego bloga, tylko chcę zarobić marne grosze na jakimś pierwszym lepszym sponsorze i dlatego potrzebuje tylu obserwacji to jeżeli Ty nie dołączysz do mojej witryny to jesteś śmieciem. Tak właśnie. A zapomniałabym. Zapamiętaj sobie jedno. Nie masz prawa mi mówić co mam robić, bo w przeciwnym razie

ZWYZYWAM CIEBIE, TWOJĄ MATKĘ A I JESZCZE ŻYCZĘ CI ŚMIERCI

Nie ważne, że ja mam 13 lat a Ty 30 to i tak powiem Ci, że się puszczasz, bo zwracasz mi uwagę na to, że ta grupa nie jest dla żebranych obserwacji. W końcu ja wiem lepiej a Ty nie wiesz nic, bo Twój blog to szajs a ja jestem prawdziwą blogerką modową i ubieram leginsy, mimo że lepiej tego nie robić. Ten przykład jest akurat prawdziwy. Nie dawno na jednej z takich grup pewna 13 letnia dziewczynka zwyzywała pewną blogerkę za to, że ta zwróciła jej uwagę, iż to nie jest grupa dla żebrających o obserwacje i komentarze. Owa 13 latka wtedy zwyzywała ją od najgorszych, nazwała ją ładnie mówiąc prostytutką i kazała ładnie mówiąc uciekać z tej grupy, bo ona nie wie co to znaczy prawdziwe blogowanie. Historia skończyła się pozwem w sądzie. Jednak zapamiętajcie sobie jedno, Wy, prawdziwi blogerzy

NIE ŻEBRAJCIE!

Jeżeli ktoś będzie chciał Was czytać i mu się to spodoba to zostanie na dłużej. Nie musicie specjalnie błagać o te obserwacje. i komentarze. Z czasem wyrobicie się w pisaniu tak, że każdy kto chociaż raz wejdzie będzie codziennie odświeżał waszą stronę, aby zobaczyć czy jest nowy post. (Serio wiem co mówię, mam tak z blogiem jednego gościa). Tymczasem nie poddawajcie się i piszcie dalej. Mówię to ja Sara Stella.

Oczywiście zapraszam na mojego facebook’a i mojego instagrama. Zachęcam do zostawienia czegoś po sobie, ale wszelkie chamstwo i linki do Waszych blogów zostaną natychmiastowo usunięte. Buziaczki!

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl