Pod tym adresem internetowym (ginekolog-mielec.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Pod tym adresem internetowym (ginekolog-mielec.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Tego typu adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.

2. Nie widzę adresu dla swojej działalności? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, co robisz, a wynajdziemy zapewne stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko skontaktuj się z nami!

3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.

4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.

5. Jak powstają tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób znajdziemy punkty, które zainteresują przyszłych czytelników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy sami: piszemy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w Google. Zapewniamy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.

6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach ilustracje?

Stosujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić nam swoje zdjęcia, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.

7. Co mogę zmienić w zaprojektowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi przygotowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o zaakceptowanie. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich poprawek. Za darmo naniesiemy zmiany serwis.

8. Do kogo jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują pomocy w internecie, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.

9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.

10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to bezproblemowo zrealizować.

11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.

12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl